NEWMAN Studio | Commercial & Lifestyle Photography » Komerčná a lifestyle fotografia

Vianočné rodinné fotenie

VIANOČNÉ FOTENIE 2018

 

Aj tohto roku Vás v spolupráci s detským interiérovým ihriskom BRUMIK na dvojke srdečne pozývame na vianočné rodinné fotenie!  

 

DÁTUM: 1. 12. (rezervované), 2. 12. (rezervované), 3. 12. 2018 (voľné) 
ČAS: 3. 12. 2018 od 9.00 do 13.00 hod.
MIESTO: Detské interiérové ihrisko Brumik na dvojke, Čsl. Armády 29, Sídl. II, nákupné stredisko CENTRÁL
CENA: 30 eur. V cene je minimálne 5 fotografií v elektronickej forme. Fotografie budú k dispozícii do dvoch týždňov odo dňa fotenia.

PRIHLASOVANIE: prostredníctvom prihlasovacieho formulára.

————————————————————————————————————————————————————-

Predĺžili sme rodinné fotenie na 30 minút, aby sme Vám a Vašim deťom poskytli ešte väčšie pohodlie a dostatok priestoru na prípravu a realizáciu fotenia. Budete tak mať možnosť pripraviť sa na fotenie bez stresu a zhonu, deti sa budú môcť lepšie aklimatizovať na nové prostredie a aj keby ste náhodou na fotenie trochu meškali, ako to z našich skúseností poznáme, ešte stále bude dosť priestoru dobehnúť zameškané 🙂 . Zároveň týmto dávame priestor aj väčším rodinám, babkám, dedkom a pod.

Pripravili sme nové vianočné pozadie, ktoré sa bude aj tento rok niesť v duchu elegancie, jednoduchých klasických línií a čistého štýlu. Elegantné a moderné tóny striebornej a zlatistej, či trblietavé svetielka, budú zvýrazňovať čaro sviatočných momentov a navodia tú pravú jedinečnú atmosféru. Opäť máme pripravené drobné vianočné rekvizity, ale pokojne si prineste aj vlastné, ak máte špecifickú predstavu a chcete si ju zrealizovať (napr. vlastné obľúbené tematické hračky či dekorácie, ozdoby a módne doplnky, a iné).

Oblečenie a farby:

ODPORÚČAME: Ak sa chcete poradiť, aké farby oblečenia zvoliť, môžete sa inšpirovať ilustračnými obrázkami nižšie. Odporúčame jednoduché zemité farby, béžovú, sivú, škoricovohnedú, staroružovú alebo elegantné zlatisté, strieborné či medené tóny. Naopak, neodporúčame výrazné či pestrofarebné vzory, veľké športové logá na oblečení a pod. Je to samozrejme len naše odporúčanie, pokojne si oblečte to, v čom sa cítite dobre a pohodlne predovšetkým Vy 🙂 . Vôbec nič nepokazíte bielou blúzkou či tričkom a obľúbenými džínami 🙂 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie v elektronickej forme Vám budú k dispozícii do dvoch týždňov odo dňa fotenia. Heslo a podrobné inštrukcie vrátane faktúry Vám zašleme emailom, takže sa prosím ubezpečte, že emailovú adresu uvediete v prihlasovacom formulári v správnom tvare.

STORNO PODMIENKY: Ak by ste zo súrnych zdravotných alebo osobných dôvodov museli zrušiť svoj termín na fotení, ocenili by sme, ak by ste sa v prvom rade namiesto seba pokúsili zohnať náhradných záujemcov o fotenie. Peniaze Vám vrátime v plnej výške, ak zrušenie fotenia nahlásite emailom alebo telefonicky do 3 dní pred samotným fotením, po tomto termíne vrátenie peňazí nebude možné. Ďakujeme za pochopenie.

 

Tešíme sa na Vás 🙂 

 

————————————————————————————————————————————————————-

 

Ukážky predošlých vianočných fotení